Sada 12 hotových živočíšnych preparátov pod mikroskop z odboru zoológie. Vhodné pre pozorovanie pod mikroskopom pre deti od 3 rokov, rovnako aj pre dospelých. Sada šetrí čas s prípravou vlastných vzoriek. viac

Výrobca: Levenhuk Kód produktu: 72868

8,90 € s DPH
Do 5 - 7 dní
ks

Sada hotových preparátov pod mikroskop šetrí čas a úsillie pri príprave vzoriek. Nie je potrebný skalpel, mikrotom ani preparačná ihla. Úplne stačí mikroskop a chuť spoznávať, čo skrýva svet okolo nás. Tieto preparáty pod mikroskop sú vhodné na skúmanie ľubovoľným mikroskopom s nižším osvetlením. 

V balení nájdete 12 pripravených preparátov na sklíčkach s popisom a originálnym dizajnom. Každý pozorovateľ bude mať ohromnú radosť, že sa môže hneď pustiť do pozorovania detialov. Je to jednoduché, stačí umiestniť preparát na stolček mikroskopu a dobrodružstvo začína. Preparáty pod mikroskop sú využiteľné na pozorovanie pod mikroskopom doma, v laboratóriu v škole, alebo v škôlke.

Čo obsahuje súprava preparáty pod mikroskop - živočíchy

Preparáty sú rozdelené do 3 skupín a dodávané na označených sklíčkach pokrytých papierom s kruhovými otvormi. Každý preparát je popísaný.

Skupina Zvieratá obsahuje - myší chlp, zajačí chlp, psí chlp, ovčí chlp.

Skupina Hmyz obsahuje - brušnú dutinu včely, končatinu včely, krídlo kobylky, nohu muchy.

Skupina Malé živočíchy obsahuje - dafniu, vajíčko krevety, mravca.

Súprava preparáty pod mikroskop - živočíchy LabZZ C12 je určená na pozorovanie pod ľubovoľným mikroskopom s nižším osvetlením.

UPOZORNENIE: Súprava preparáty pod mikroskop nie je hračka.

Overený obchod

Úsmevy a zážitky deťom aj dospelým prinášame od roku 2011

Doprava zdarma

  Nakúpte za viac ako 80 € a doprava je na náš účet