Interaktívne knihy pre deti sú známe aj ako Quiet Books - tiché knihy. Na rozdiel od väčších čitateľov sú menšie deti pri "čítaní" kníh odkázané na zmysly ako hmat, zrak a sluch.  Kým väčší čitateľ hltá príbehy z kníh pomocou slov, malé deti sa ponoria do deja tak, ako je im to najprirodzenejšie - hmatom, zrakom, sluchom.

Mimoriadnej obľube sa tešia interaktívne knihy Piqipi. Sú to textilné knihy plné rôznych zaujímavých vnemov, rôznych detailov aj šuštiacich povrchov. Tieto interaktivne knihy sú vhodné pre deti od 3 rokov. Okrem univerzálnych interaktívnych knih ako zajko, či opička u nás nájdete aj Quiet Book pre dievčatko, alebo Quiet Book pre chlapca.

V sekcii textiných kníh nájdete aj interaktívne knihy pre deti od 6 mesiacov. Tie sú jednoduchšie a väčšinou majú praktické pútko na pripevnenie na autosedačku, postieľku, alebo kočík. Interaktívne knihy pre deti okrem textilných kníh zahŕňajú aj drevené knihy pre deti. Tie sú tiež plné farebných, štruktúrovaných detailov a náramne podnecujú predstavivosť detí.

Overený obchod

Úsmevy a zážitky deťom aj dospelým prinášame od roku 2011

Doprava zdarma

  Nakúpte za viac ako 80 € a doprava je na náš účet