Hračky pre bábätká vyberajte obozretne. Maličké deti si vystačia s jednoduchými hračkami, ktoré hýria farbami. Avšak veľmi rýchlo deti začnú preferovať hračky ktoré vydávajú rôzne tóny a zvuky, majú rôzne povrchy a textúry. Intuitívne začnú vyhľadávať hry, ktoré rozvíjajú poznanie, zručnosti, myslenie. Ako teda vyberať hračky pre bábätká? 

Prvé hračky pre bábätká - hryzátko a hrkálka

Hryzátka a hrkálky to sú vhodné hračky pre najmenších. Každé bábätko miluje pestré hračky, ideálne také, ktoré vydávajú tóny a zvuky. Okrem toho musia byť prvé hračky pre bábätká ľahko uchopiteľné do malej detskej rúčky a môžu sa bezpečne strkať do pusy. Hryzátko pomôže pri úľave od bolesti pri prerezávaní prvých zúbkov, zatiaľ čo hrkálka deti zabaví za pomoci tvarov, zvukov a farieb.

Hračky pre bábätká, ktoré sa dajú upevniť na postieľku či autosedačku

Keď sú bábätká maličké veľmi vhodné sú hračky na upevnenie na postieľu, kočik, alebo autosedačku. Tieto typy hračiek sú zvyčajne farebné, s hrkálkami a rôznymi textúrami. Deti objekty objavujú, sledujú a ohmatávajú. Dokážu sa tak zabaviť na dlhý čas.

Hračky pre bábätká na zem

Po prvých pár mesiacoch zistíte, že bábätkám sa pači na zemi. Preto je vhodné zaobstarať, hazdičky pre deti, hracie deky pre deti, prípadne detské koberce na hranie. Dôležité je aby, deti boli aj na zemi v bezpečí a v teple.

Overený obchod

Úsmevy a zážitky deťom aj dospelým prinášame od roku 2011

Doprava zdarma

  Nakúpte za viac ako 80 € a doprava je na náš účet