Tajomstvá prírody           Obchod           Motýle a príroda           Kreatívne sady           Stavebnice           Experimenty           Vymaľuj si - ZDARMA           Kontakt           Objednanie húseníc  
0,00 €

Obchod

Kategórie:
Motýle a príroda | Kreatívne sady | Stavebnice | Experimenty | Svadobné Motýle

Motýlia záhrada - Motýlia farma, certifikát na 3-5 húseníc, 30 cm sieťka


Pozorujte zblízka živé motýle u vás doma, v škôlke, alebo v škole. Motýlia záhrada je nezabudnuteľným zážitkom pre deti, študentov aj celé rodiny. Jedinečná možnosť pozorovať zblízka život motýľov. Sledujte rýchly rast húseničiek, fascinujúcu premenu vitálnej húsenice na nehybnú kuklu a napokon zážitok na celý život - vyliahnutie motýľa. Motýle pozorujte, kŕmte a potom ich vypustite ich do voľnej prírody! Celá premena z húsenice do dospelého motýľa trvá asi tri až štyri týždne v závislosti od teploty okolia. POZOR! Zásielka neobsahuje živé húseničky. Sada obsahuje certifikát na bezplatné doručenie húseníc. Po doručení krabice zásielku otvorte a pomocou certifikátu objednajte bezplatné doručenie húseníc v sekcii "Objednanie húseníc".


Viac o produkte


2990

Domček pre chrobáčiky - Hmyzí hotel


Postavte štýlový hotel pre najmenších kamarátov. Pozorujte ako sa hmyz postupne udomácňuje vo vašom hoteli. Originálna kreatívna sada pre chlapcov a dievčatá so šikovnými rukami vás prevedie konštrukciou domčeka pre hmyz krok za krokom. Pri stavbe si deti osvoja základné postupy pri práci s drevom, zdokonalia si motorické schopnosti aj koordináciu ruka-oko. S hotovým domčekom zase hravou formou nazrú do životného kolobehu najmenších živočíchov. Skvelá hra aj vzdelávacia pomôcka v jednom! Tvorivá sada je vyrobená z prírodných materiálov a neobsahuje toxické látky. Rozmery domčeka: 23 x 26 x 22 cm, rozmery balenia: 30 x 44 x 7 cm.


Viac o produkte


3390

Vtáčia Búdka


Úplná klasika - drevená vtáčia búdka v minimalistickom prevedení. Búdka je pripravená poskytnúť útočisko a potravu pre vtáčiky na dvore, alebo v záhrade. Ideálny spôsob, ako deti už odmalička viesť k ochrane prírody a starostlivosti o zvieratká!

Materiálové Zloženie: drevená konštrukcia s odnímateľnou strechou a praktickou závesnou šnúrou. Rozmery: 21,5 x 15 x 15 cm. Odporúčaný vek: 3 roky a viac. Balené v krásnej papierovej krabičke.


Viac o produkte


1690

Vedecký set - Hmyz a Rastliny


Objavuj rastliny a hmyz. 12 detailne popísaných experimentov. Zábavnou formou naučte deti svete rastlín aj o hmyze, čím sa živí, o záhradkarčení, pôde ale aj celkovo o prírode. Vynikajúci darček pre malých prieskumníkov a milovníkov dobrodružstva. Obsah balenia: pinzeta, lopatka, zásobník na sadenie, 4 mini kvetináče, veľká nádobka, 3 malé kadičky, zväčšovacie sklo, špachtľa, vata, krabica na pozorovanie, 3 skúmavky, 2 kusy sieťoviny, 2 plastové štvorce, 2 kartónové štvorce. Rozmery balenia: 30 x 8 × 30 cm. Vhodné pre deti od 7 rokov.


Viac o produkte


2390

Náhradná sada - certifikát na dodanie 3 - 5 húseníc


Chcete si zopakovať váš zážitok s Motýľou záhradou, alebo Motýlím pavilónom? Kúpa certifikátu vás oprávňuje k objednaniu 5 húseníc motýľ Babôčka Bodliaková bez ďalších nákladov na doručenie. Pomocou Certifikátu následne objednáte bezplatné doručenie kelímku s húseničkami. 


Viac o produkte


2100

Vyrob si Čokoládové Dobroty


Unikátna sada pre všetky maškrtné a zároveň neposedné a tvorivé deti. Výroba čokoládových bonbónov a lízaniek, tyčiniek a vajíčok a podobne. Balenie obsahuje príslušenstvo k výrobe (napr. lis, formy na čokoládky, tyčinky a paličky k výrobe čokoládových lízaniek a i.) a 20 receptov s detailným popisom, ako postupovať, aby ste sa dopracovali k želanému výsledku. Cieľom je pripraviť čokoládovú pastu, z ktorej sa v ďalšom kroku vytvárajú želané príchute a tvary! Upozornenie: čokoláda nie ja súčasťou balenia. Práca so sadou podporuje jemnú motoriku, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, fantáziu, kreativitu a vizuálne vnímanie. Obsahuje: lis na čokoládové bonbóny, formy na odlievanie vajíčok, tyčiniek, tabuliek, lízaniek, darčekové škatuľky, štetec, valček, lyžičky, stierku, ozdobné mašle.


Viac o produkte


2490

Obchodík s čokoládou


Milovníci čokolády, majte sa na pozore! Čokoláda, jedna z najžiadanejších vecí na svete. Staňte sa skutočnými majstrami  vo výrobe originálnych čokoládových kúskov. Môžete čokoládu tvarovať, zdobiť a dochucovať na všetky slávnostné príležitosti a ročné obdobia : Vianoce, Veľká noc, narodeniny... s nádobkami, formičkami, náradím, príchuťami, korálkami, či šumivým karamelom vytvoríte nezabudnuteľné čokoladové kúsky pre všetkých členov rodiny. Balenie neobsahuje čokoládu.

Balenie obsahuje: 3 prírodné arómy : banán, lieskový oriešok, mäta, 3 pipetky, hrnček zlatých korálikov, vrecúško šumivého karamelu, formu na vajíčko, medvedíka, panvičku, stopku na lízatko, stužky, špachtľu, leták o výrobe čokolády a kakaa, čokoládovú kuchárku. Vek: 8 rokov


Viac o produkte


3090

Vyrob si Marshmallow


Vyrobte si doma vlastné marshmallow cukríky s roznymi príchuťami. Penové cukríky jednoducho pripravíte v pár krokoch. Sú vynikajúce a obľúbené v každom veku. Oslaďte si deň dobrotami ktoré si vyrobíte sami. Tento kreatívny set vašim deťom ukáže, že príprava sladkostí môže byť veľkou zábavou. Balenie obsahuje: 4 arómy - fialkovú, pomarančovú, malinovú a múčenkovú, 3 x 50g balení marshmallow prášku (z balenia jedného prášku je možné vyrobiť 350g marshmallow), 4 pipety, nádobu s mnohofarebnými kockami cukru, nádobu s jahodovým cukrom, formu na marshmallow, kadičku, lopatku, paličky na výrobu lízaniek, zošit na recepty.


Viac o produkte


2990

Vyrob si - Krištáľové sviečky


Kreatívna sada na výrobu sviečok priehľadných ako krištáľ. Krásne farby so zaručeným výsledkom. Doplnené o parfém a ozdoby, ktoré  stimulujú kreativitu. 


Viac o produkte


3490

Vyrob si - Voňavé sviečky


Kreatívna sada na výrobu parfumovaných sviečok. Krásne farby so zaručeným výsledkom spolu s tromi rôznymi formami na spestrenie tvarov. Noc sa už teší, keď zapálite svoje ručne vyrobené sviečky a rozvoniate atmosféru jemnými vôňami. V balení nájdete 800g parafínu, knôt, 3 formy, 3 vzájomne kombinovateľné pigmenty, 2 vône, nádobku a návod. Balenie cca  33 x 27 x 6 cm. Vhodné od 8 rokov. 


Viac o produkte


3490

Príšerky v Miniakváriu


Sledujte, ako sa vo vašom akváriu vyliahnu svetielkujúce príšerky (rozmery krabice 14 x 8 x 19 cm). Stačí pridať vodu, počkať kým sa príšerky vyliahnu a potom ich kŕmiť. Táto jedinečná sada obsahuje živé vajíčka Žiabronôžky soľnej - drobného vodného živočícha, ktorý sa bežne chová pre potreby akvaristov. Je povestná mimoriadne krátkou dobou liahnutia - len 1 až 2 dni. A práve preto je vhodná aj do experimentálneho chovu malých bádateľov.


Viac o produkte


1690

Svietiaca Guľočková Dráha Vesmírne Mesto


Vitajte v novej dimenzii s touto v tme svietiacou vesmírnou guľôčkovou dráhou. Vypustite svoje guľôčky na hviezdnu dráhu na divokú jazdu cez kozmické urýchľovače a svietiace loopingy. Guľôčka cestou míňa vesmírne telesá, prechádza kupolou. Okúste hviezdnu moc vesmírnej guľôčkovej dráhy Quadrilla! Nakreslite si konštrukčný plán vašej vysnívanej guľôčkovej dráhy a pustite sa do stavby. Hlavné materiály: kaučuk, preglejka, iné dreviny, TPE, PA, ABS, PET. Obsahuje: 30 fosforeskujúcich guľôčok a 76 samolepiek, ktoré vytvárajú žiarivý efekt v tme. Obsahuje: 176 dielov. Rozmer balenia: 45×12×48 cm. Vhodné pre deti od 4 rokov.


Viac o produkte


11900

Guľôčková Dráha Vertigo


Vertigo - veľmi kvalitná drevená guľôčková dráha prináša mnoho zábavy a popri nej hravo rozvíja logické myslenie, priestorové cítenie a kreativitu. Stane sa pekným doplnkom detskej izby. Rozmer: 53,7 x 13,8 x 34 cm. Vhodné pre deti od 4 rokov.


Viac o produkte


10900

Guľôčková Dráha Challenger


Veľmi kvalitne spracovaná guľočková dráha. Nekonečné hodiny stavania a experimentov, podporuje rozvoj priestorového videnia, jemnú motoriku, kreativitu a predstavivosť. Obsahuje 97 dielov a 50 sklenených guľočiek. Vhodné pre deti od 4 rokov. Fantastický veľký set. Rozmery balenia cca: 14 x 34 x 73 cm.


Viac o produkte


13500

Guľôčková Dráha - stavebnica


Guľôčková dráha pre nadšených staviteľov obsahuje mnoho prekážok a akrobatických prvkov. Postav si dráhu podľa vlastnej fantázie, alebo podľa jedného zo 4 obrázkových plánov. Guľôčka musí zvládnuť štartový odpal, zrýychľovacie šikany, spomaľovacie retardéry, zákruty, prepadlisko, mechanické výhybky, húpačky a iné nástrahy. Stavebnice tohoto typu rozvíjajú motorické schopnosti a oboznámia deti so základnými fyzikálnymi vlastnosťami pohybujúcej sa guľôčky.


Viac o produkte


2390

Guľôčková Dráha Mega


Guľôčková Dráha Mega je určená pre chlapcov a dievčatá od 7 rokov. Rozvíja jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu pohybov, trpezlivosť, sústredenosť, aj priestorové vnímanie či chápanie základných fyzikálnych javov. Vrátane 2-rýchlostného výťahu vysokého 60 cm! Potrebné 3 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia). Prepadliská, skoky, lievik - fantázii sa medze nekladú. Vrátane svetelných a zvukových efektov. Súčasťou balenia sú aj farebné ilustrované pokyny so 4 príkladmi zostavenia. 


Viac o produkte


4090

Guľôčková Dráha Space Odyssey


Guľočková dráha Space Odyssey je určená pre deti od 8 rokov. Obsahuje 270 dielov vrátane 59 cm vysokého výťahu (potrebné 2 AA batérie - nie sú súčasťou balenia). Súčasťou balenia sú aj ilustrované pokyny k zostaveniu niekoľkých modelov podľa návodu, vrátane 20 ks guličiek. Rozvíja fantáziu, jemnú motoriku, koordináciu pohybov, sústredenosť, aj priestorové vnímanie či chápanie základných fyzikálnych javov. 


Viac o produkte


3890

Aquarellum Pegas - Maľovanie


Majstrovské dielo na dosah pre veľých aj malých. Stačí len pár kvapiek farby a vaše deti sa stanú autormi krásne kolorovaných obrázkov. Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi. Efektívna a jednoduchá technika je vhodná aj pre tých najmenších s malou pomocou rodičov. A nielen pre nich! Aj rodičia opisujú Aquarellum ako podmanivý spôsob relaxácie. Motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu. Vybrať si môžete z množstva prekrásnych motívov a sérií.


Viac o produkte


1850

Aquarellum Mačky Veľké - Maľovanie


Majstrovské dielo na dosah pre veľých aj malých. Stačí len pár kvapiek farby a vaše deti sa stanú autormi krásne kolorovaných obrázkov. Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi. Efektívna a jednoduchá technika je vhodná aj pre tých najmenších s malou pomocou rodičov. A nielen pre nich! Aj rodičia opisujú Aquarellum ako podmanivý spôsob relaxácie. Motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu. Vybrať si môžete z množstva prekrásnych motívov a sérií.


Viac o produkte


1850

Aquarellum Sprievod Koní - Maľovanie


Majstrovské dielo na dosah pre veľých aj malých. Stačí len pár kvapiek farby a vaše deti sa stanú autormi krásne kolorovaných obrázkov. Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi. Efektívna a jednoduchá technika je vhodná aj pre tých najmenších s malou pomocou rodičov. A nielen pre nich! Aj rodičia opisujú Aquarellum ako podmanivý spôsob relaxácie. Motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu. Vybrať si môžete z množstva prekrásnych motívov a sérií.


Viac o produkte


1850

Aquarellum Exotické Zvieratá - Maľovanie


Majstrovské dielo na dosah pre veľých aj malých. Stačí len pár kvapiek farby a vaše deti sa stanú autormi krásne kolorovaných obrázkov. Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi. Efektívna a jednoduchá technika je vhodná aj pre tých najmenších s malou pomocou rodičov. A nielen pre nich! Aj rodičia opisujú Aquarellum ako podmanivý spôsob relaxácie. Motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu. Vybrať si môžete z množstva prekrásnych motívov a sérií.


Viac o produkte


1850

Aquarellum Masky - Princezná


Originálna maska princeznej poteší všetky deti, ktoré sa chcú podobať skutočnej princeznej. Okrem vlastného farebného motívu masku môžeme vyšperkovať zlatom, kamienkami a diamantami. Maska je ideálnou aktivitou nielen na doma, ale na každú detskú oslavu. Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi. Táto technika je efektívna a veľmi jednoduchá, preto je vhodná aj pre tých najmenších. A nielen pre nich! Aj rodičia opisujú Aquarellum ako podmanivý spôsob relaxácie. Set motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu. Balenie obsahuje: 4ks masky, paletku s deviatimi umývateľnými a netoxickými farbami, pipetku, kvalitný štetec, elastickú šnúrku, samolepky drahokamov, návod.


Viac o produkte


2190

Aquarellum Masky - Zvieratá


Najkrajšia a najoriginálnejšia maska divokých zvierat poteší všetky deti, ktoré sa chcú podobať skutočnému tigrovi, levovi, opičke, slonovi.... Masky sú ideálnou aktivitou nielen na doma, ale na každú detskú oslavu. Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi. Táto technika je efektívna a veľmi jednoduchá, preto je vhodná aj pre tých najmenších. A nielen pre nich! Aj rodičia opisujú Aquarellum ako podmanivý spôsob relaxácie. Hra motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu. Vybrať si môžete z množstva prekrásnych motívov a sérií. 


Viac o produkte


2190

Magická Chémia


Originálna vedecká sada. Zmeň sa na malého kuzelníckeho chemika a vytvor 30 bláznivých experimentov. Sada obsahuje bohaté príslušenstvo vrátane bezpečnostných okuliarov, skúmaviek, kúzelného kotlíka na experimenty so svetlom a funkciou na miešanie tekutín a výrobu dymu.Vyžaduje 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.


Viac o produkte


3190

Vedecký set - Elektrina


Prečo soľný roztok vedie elektrinu? Ako funguje elektromotor? Pochop základy elektriny s 22 bezpečnými elektrickými obvodmi. Dozvieš sa všetko o sériových zapojeniach a paralelných obvodoch. Postav si hry zamerané na reflexy, vyrob sirénu a alarm do vašej izby. Potrebné sú 4 x AA (LR06) batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Odporúčaný vek od 8 rokov. Balenie obsahuje: 1 základová doska, 1 priehradka na batérie, 1 zvonček, 1 elektrický motor, 20 pružín, 20 pružinových hlavíc, 1 záblesková žiarovka, 2 žiarovky, 1 kruh z kartónu, 2 elektródy, 2 rezistory, izolované elektrické káble. Rozmery: 30 x 8 x 30 cm


Viac o produkte


2390

Vedecký set - Elektronický Expert


Zlož komponenty na doske a vytvor viac ako 50 elektronických obvodov - alarm, zvukové efekty, digitálnu obrazovku... a porozumej základom elektroniky. Obsahuje LEDky, fotocitlivý spínač, dotykový spínač, reproduktor, svetelný maják. To všetko bez spájkovania, bez akéhokoľvek nebezpečenstva. Vyžaduje 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Rozmery balenia: 37 x 9 x 32 cm. Odporúčaný vek: 8 rokov a viac.


Viac o produkte


2990

Vedecký Set Minikryštály - Ježko


Máte doma nádejnú vedkyňu alebo vedca? Vedecký set Minikryštály je to pravé pre malých začínajúcich vedcov. Balenie obsahuje všetky potrebné komponenty (ježka, kryštálový prach, nádobku a drevenú paličku na miešanie) a podrobný farebný obrázkový postup, na základe ktorého kryštálového ježka hravo vytvoríte. Výsledok stojí za to a pôsobí zaujímavo a efektne.


Viac o produkte


1290

Kryštály - Laboratórium, 15 Experimentov


Sada pre malých chemikov a milovníkov kryštálov. Zaručené zážitky! Vyrobte si doma svoje vlastné kryštály, spoznajte ich rôzne tvary a štruktúru. Svetielkujúce kryštály, mikrokryštály, kryštály šesťuholníkového tvaru, rýchlorastúce kryštály. Určené pre deti od 8 rokov. Dodržiavajte pokyny v príručke.


Viac o produkte


2350

Chemické Laboratórium - 200 Pokusov


Zamilujte sa do chémie s touto experimentálnou sadou. Vedecký set francúzskej značky obsahuje kompletné laboratórne vybavenie, množstvo účinných látok a podrobné inštrukcie na až 200 chemických pokusov (výroba roztokov a zlúčenín, kryštalizácia, reakcie na báze tepla a zimy, zmeny farieb a tak ďalej). Všetky pokusy dokážete urobiť v pohodlí vášho domova - stačí vám obsah tohto balenia, niekoľko základných domácich spotrebičov a bežné kuchynské ingrediencie. Sada v deťoch prebudí zvedavosť a záujem o fungovanie sveta okolo nich. Pri pokusoch si precvičia motoriku, koordináciu pohybov aj sústredenie, ale tiež prácu podľa presne určených postupov, aká ich čaká aj v školskom prostredí. Sada je vhodná pre deti od 8 rokov. Pri niektorých experimentoch je potrebná prítomnosť a pomoc dospelej osoby!


Viac o produkte


4590

Mikroskop - 15 Experimentov


Ako vyzerá ľudský vlas, či perie pod mikroskopom? Čo zistíte pri pozorovaní novinového papiera, alebo krídeliek hmyzu? Ako sú štrukturované bunky listu zo stromu? Svetelný mikroskop so zväčšením X150/X450/X900 vám dá odpovede na tieto otázky. Stačí len zozbierať vhodné objekty na pozorovanie, pripraviť sklíčka a nerušene pozorovať fascinujúce detaily sveta okolo nás. Set obsahuje farebný obrázkový manuál, kompletné príslušenstvo s 15 pokusmi. Mikroskop potrebuje 2ks LR06 barérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Veľkosť balenia: 32,50 x 10,50 x 25cm


Viac o produkte


2350

Ďalekohľad - teleskop 30 aktivít


Kvalitné vyhotovenie aj optika. Teleskop cenou patrí do kategórie hračiek, ale hračka to rozhodne nie je. Teleskopom môžete pozorovať pozemné ciele aj väčsie objekty nočnej oblohy - Mesiac, Venušu alebo Jupiter.


Viac o produkte


5590

Vozidlá na vodný pohon


Postavte si vozidlá na vodný pohon. Jedinečná stavebnica umožní malým konštruktérov postaviť šesť unikátnych modelov, ktoré využívajú princíp vodnej energie. Vodná pištoľ, segway či hydroplán môžu už onedlho vzniknúť aj pod vašimi rukami. Niektoré z vodných vozidiel dokážu prejsť na jeden raz 25 metrov. 
Konštrukčná sada pre deti pozostáva z 55 dielikov a je vhodná od 8 rokov. Deti si pri nej hravou formou precvičia motorické aj logické schopnosti, ale oboznámia sa tiež s princípmi fungovania vodnej energie. Rozmery balenia: 30 x 8,50 x 30 cm 


Viac o produkte


2350

Solárna energia


Elektronická stavebnica so solárnym pohonom. Postav si jeden zo 14 možných modelov, ktoré vďaka motorickému pohonu a napájaniu solárnym článkom uvedieš do pohybu. Konštrukcia jedného modelu vyžaduje cca 30-60 min. a zodpovedajúcu zručnosť, prípadne drobnú pomoc (dohľad) dospeláka. Po zostrojení modelu vyskúšaj jeho funkčnosť pod slnečným svetlom alebo silnejšou žiarovkou. Stavebnica ukazuje schopnosť premeny slnečnej energie na elektrickú a rôzne typy mechaniky pohonu.


Viac o produkte


2350

Malý umelec - maľovanie a miešanie farieb


Kreatívny set, pri ktorom sa váš malý umelec či umelkyňa konečne dosýta vyblázni! Maliarska stanica umožní deťom zábavnou formou prísť na kĺb základom miešania farieb. Stačí naplniť špeciálne pero podľa inštrukcií a vyskúšať, akú farbu ste dosiahli. 


Viac o produkte


2990

Svadobné motýle - vypúšťanie 50 motýľov na svadbe / oslave


Oslava na ktorú nikto nezabudne! Vypustie živé motýle na oslave narodenín, alebo na svadbe. 50 motýľov dodáme kuriérom 2-3 dni pred svadbou / oslavou. Posielame v období apríl - september. Objednávka musí byť uskutočnená a uhradená 40 dní pred dňom vypúšťania. Dodanie v reprezentatívnej krabici s otvormi. Rozmery cca:  17 x 38 x 17cm


Viac o produkte


27590

Svadobné motýle - vypúšťanie 100 motýľov na svadbe / oslave


Oslava, na ktorú nikto nezabudne! Vypustite živé motýle na svadbe alebo oslave. 100 motýľov v reprezentatívnej sieťke/krabici (pozri obrázok) dodáme kuriérom 2-3 dni pred svadbou / oslavou. Posielame v období apríl - september. Objednávka musí byť uskutočnená a uhradená 40 dní pred dňom vypúšťania. Dodanie v reprezentatívnej krabici s otvormi. Rozmery cca: 17 x 38 x 17cm.


Viac o produkte


35990

© 2020 Grapa Media s.r.o. | Obchodné podmienky | Časté otázky | História