Tajomstvá prírody           Obchod           Svet motýžov           Svet rastlín           Svadobné motýle           Experimenty a hry           Kontakt           Objednanie húseníc  
0,00 €

Obchod

Kategórie:
Svet motýľov | Svet rastlín | Svadobné Motýle | Experimenty a hry

Motýlia záhrada - Motýlia farma, certifikát na 3-5 húseníc, 30 cm sieťka


Pozorujte zblízka živé motýle u vás doma, v škôlke, alebo v škole. Motýlia záhrada je nezabudnuteľným zážitkom pre deti, študentov aj celé rodiny. Jedinečná možnosť pozorovať zblízka život motýľov. Sledujte rýchly rast húseničiek, fascinujúcu premenu vitálnej húsenice na nehybnú kuklu a napokon zážitok na celý život - vyliahnutie motýľa. Motýle pozorujte, kŕmte a potom ich vypustite ich do voľnej prírody! Celá premena z húsenice do dospelého motýľa trvá asi tri až štyri týždne v závislosti od teploty okolia. POZOR! Zásielka neobsahuje živé húseničky. Sada obsahuje certifikát na bezplatné doručenie húseníc. Po doručení krabice zásielku otvorte a pomocou certifikátu objednajte bezplatné doručenie húseníc v sekcii "Objednanie húseníc".


Viac o produkte


2990

Ľudské Telo - Bádanie pre Predškolákov


Vedecké bádanie pre predškolákov. Experimenty s poznávaním ľudského tela. Ako funguje nos? Koľko vzduchu vydýchneš z pľúc? Ako to že srdce a brucho vydávajú zvuky? Zaujímavými pokusmi zameranými na vonkajšie prejavy tela sa deti naučia o vnútornej stavbe tela. Vek odporúčaný výrobcom: 5+. Obsahuje 48 modelov, 26 pokusov, 32-stranovú brožúru. Rozmery cca 36,5 x 29 x 8 cm.


Viac o produkte


2999

Prírodné zákony - Bádanie pre Predškolákov


Vedecké bádanie pre predškolákov. Ako to že lupa zväčšuje? Prečo bubliny hýria farbami? Ako to, že lode plávajú na vode? Tieto experimenty prebúdzajú v deťoch zvedavosť a umožňujú spoznať fakty, ktoré doteraz nezaznamenali. Vek odporúčaný výrobcom: 5+. Obsahuje 8modelov, 28 pokusov, 48-stranovú brožúru. Rozmery cca 36 x 29 x 8 cm.


Viac o produkte


2999

Kryštály - Experimenty


Vedecké bádanie pre zvedavé hlavičky! Prenikni do sveta kryštálov s touto experimentálnou sadou. Pozoruj ako rastú kryštály. Experimentálna sada. V rôznych pokusoch vypestuješ mnohoraké kryštály vratánane tých ktoré svietia v tme! Vek odporúčaný výrobcom: 10+. Balenie obsahuje 21 dielov a 32-stranovú brožúru s popismi. Rozmery cca 42 x 39 x 7,5 cm. 


Viac o produkte


2999

Chémia - Experimenty


Prenikni do sveta chémie zábavnou formou. Objav neviditeľný atrament. Nájdi neviditeľné látky pomocou chemických reakcií. Uhasíš plameń sviečky ako mávnutím čarovným prútikom, necháš zmiznúť tajné správy. Sú to kúzla, alebo ...? To ešte nevieš, čo všetko môzeš v chémii skúmať - prečo minerálká bublá a kvapaliny náhle menia farbu. Vo svojom malom laboratóriu prenikneš do sveta chémie. Vek odporúčaný výrobcom 9+. Obsahuje 19 dielov, 19 pokusov a 40-stranovú brožúru. Rozmery cca 32,5 x 22,5 + 6,5 cm. 


Viac o produkte


2999

Elektronika - Experimenty


Prvé kroky do sveta elektroniky. Zostav si vlastný alarm, alebo tester batérií. Prepoj tranzistory, LEDky a rezistory. Čo je to kondenzátor? Ako funguje smerovka, alebo časový spínač? Vek odporúčaný výrobcom 8+. Obsah balenia: 52 dielov, 12 pokusov, 32-stranová brožúra. Rozmery cca 32,5 x 23,5 x 6,4 cm.


Viac o produkte


2999

Magnety - Experimenty


Vydajte sa po stopách neviditeľných magnetických síl. Experimentujte s magnetickými silami a preskúmajte magnetické póly Zeme. Zistite ako funguje elektromagnet. Obsahuje: kruhové a obdĺžnikové magnety, magnetické guličky, plastové kotúčiky, magnetickú podkovu, tyčový magnet, kompas, krabičku so železným práškom, železnú tyčinku, polystyrénový kotúčik, farebný lepenkový pásik. Vek odporúčaný výrobcom: 8+. Obsahuje 16 dielov, 32 pokusov, 44 stranovú brožúru. Rozmery cca 32,5 x 23,5 x 6,4 cm.


Viac o produkte


2999

Mravenisko Forest Ant Ekosystém


Gelové akvárium (rozmery 17,5 x 3,5 x 13 cm) umožňuje pozorovať symbiózu života kolónie mravcov a rastlín. Vďaka priehľadnému gelu môžete sledovať koreňovú sústavu rastlín a zároveň život mravcov, tvorbu chodieb a tunelov. Sada obsahuje ingrediencie na výrobu netoxického gelu. POZOR! Balenie neobsahuje živé mravce! Budete potrebovať 15 - 20 mravcov nachytaných v prírode podľa inštrukcií v návode. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov, pre školské a študijné účely, aj ako unikátna dekorácia pracovného stola. Vzhľadom k originalite tohto produktu sa určite nájdu aj ďalšie možnosti využitia. Zaujímavosťou je, že mravenisko Forest Ant využívala NASA vo vesmíre na vedecké účely. Priehľadný gel umožnil sledovať a skúmať správanie a život mravcov v stave beztiaže počas vesmírneho letu. 


Viac o produkte


2800

Náhradná sada - certifikát na dodanie 3 - 5 húseníc


Chcete si zopakovať váš zážitok s Motýľou záhradou, alebo Motýlím pavilónom? Kúpa certifikátu vás oprávňuje k objednaniu 5 húseníc motýľ Babôčka Bodliaková bez ďalších nákladov na doručenie. Pomocou Certifikátu následne objednáte bezplatné doručenie kelímku s húseničkami. 


Viac o produkte


2090

Miniskleník Super Plantarium - botanický set


Pozorujte súčasne vývoj koreňovej sústavy aj nadzemnej časti rastín. Priehľadný netoxický gel špeciálne vyvinutý na výživu rastlín zabezpečí dostatok živín aj vlhkosti pre vyklíčenie semien a ich ďalši rast. Keď rastliny dorastú do výšky miniskleníka, môžete ich presadiť do kvetináča. Balenie obsahuje miniskleník (rozmery 17,5 x 3,5 x 13 cm), ingrediencie na výrobu netoxického gelu a semená petržlenu, rukoly a tymiánu. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov, pre školské a študijné účely.


Viac o produkte


2800

Svadobné motýle - vypúštanie 50 motýľov na svadbe / oslave


Oslava na ktorú nikto nezabudne! 50 motýľov dodáme kuriérom 2-3 dni pred svadbou / oslavou. Posielame v období apríl - september. Objednávka musí byť uskutočnená a uhradená 40 dní pred dňom vypúšťania. Dodanie v reprezentatívnej krabici s otvormi. Rozmery cca:  17 x 38 x 17cm


Viac o produkte


25990

Svadobné motýle - vypúštanie 100 motýľov na svadbe / oslave


Oslava, na ktorú nikto nezabudne! Vypustenie 100 motýľov. 100 motýľov v reprezentatívnej sieťke/krabici (pozri obrázok) dodáme kuriérom 2-3 dni pred svadbou / oslavou. Posielame v období apríl - september. Objednávka musí byť uskutočnená a uhradená 40 dní pred dňom vypúšťania. Dodanie v reprezentatívnej krabici s otvormi. Rozmery cca: 17 x 38 x 17cm.


Viac o produkte


33990

© 2016 Grapa Media s.r.o. | Obchodné podmienky | Časté otázky | História