Tajomstvá prírody           Obchod           Svet motýžov           Svet rastlín           Svadobné motýle           Kontakt           Objednanie húseníc / vajíčok  
0,00 €

Obchod

Kategórie:
Svet motýľov | Svet rastlín | Svadobné Motýle

Motýlí pavilón - Motýlia farma, certifikát na 6-10 húseníc, 45 cm sieťka


Pozorujte život motýľov zblízka - živé motýle u vás doma, alebo v triede. Obľúbená motýlia záhrada vo väčšom prevedení. Motýlí pavilón prináša jedinečnú možnosť pozorovať zblízka život motýľov. Sledujte neuveriteľne rýchly rast húseničiek, fascinujúcu premenu vitálnej húsenice na nehybnú kuklu a napokon zážitok na celý život - vyliahnutie motýľa. Motýle pozorujte, kŕmte a potom ich vypustite ich do voľnej prírody! Celá premena z húsenice do dospelého motýľa trvá asi tri až päť týždňov v závislosti od teploty okolia.POZOR! Zásielka neobsahuje živé húseničky. Sada obsahuje certifikát na bezplatné doručenie húseníc. Po doručení krabice zásielku otvorte a pomocou certifikátu objednajte bezplatné doručenie húseníc v sekcii "Objednanie húseníc".


Viac o produkte


4550

Motýlia záhrada - Motýlia farma, certifikát na 3-5 húseníc, 30 cm sieťka


Pozorujte zblízka živé motýle u vás doma, v škôlke, alebo v škole. Motýlia záhrada je nezabudnuteľným zážitkom pre deti, študentov aj celé rodiny. Jedinečná možnosť pozorovať zblízka život motýľov. Sledujte rýchly rast húseničiek, fascinujúcu premenu vitálnej húsenice na nehybnú kuklu a napokon zážitok na celý život - vyliahnutie motýľa. Motýle pozorujte, kŕmte a potom ich vypustite ich do voľnej prírody! Celá premena z húsenice do dospelého motýľa trvá asi tri až štyri týždne v závislosti od teploty okolia. POZOR! Zásielka neobsahuje živé húseničky. Sada obsahuje certifikát na bezplatné doručenie húseníc. Po doručení krabice zásielku otvorte a pomocou certifikátu objednajte bezplatné doručenie húseníc v sekcii "Objednanie húseníc".


Viac o produkte


2990

Mravenisko Forest Ant Ekosystém


Gelové akvárium (rozmery 17,5 x 3,5 x 13 cm) umožňuje pozorovať symbiózu života kolónie mravcov a rastlín. Vďaka priehľadnému gelu môžete sledovať koreňovú sústavu rastlín a zároveň život mravcov, tvorbu chodieb a tunelov. Sada obsahuje ingrediencie na výrobu netoxického gelu. POZOR! Balenie neobsahuje živé mravce! Budete potrebovať 15 - 20 mravcov nachytaných v prírode podľa inštrukcií v návode. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov, pre školské a študijné účely, aj ako unikátna dekorácia pracovného stola. Vzhľadom k originalite tohto produktu sa určite nájdu aj ďalšie možnosti využitia. Zaujímavosťou je, že mravenisko Forest Ant využívala NASA vo vesmíre na vedecké účely. Priehľadný gel umožnil sledovať a skúmať správanie a život mravcov v stave beztiaže počas vesmírneho letu. 


Viac o produkte


2800

Náhradná sada - certifikát na dodanie 3 - 5 húseníc


Chcete si zopakovať váš zážitok s Motýľou záhradou, alebo Motýlím pavilónom? Kúpa certifikátu vás oprávňuje k objednaniu 5 húseníc motýľ Babôčka Bodliaková bez ďalších nákladov na doručenie. Pomocou Certifikátu následne objednáte bezplatné doručenie kelímku s húseničkami. 


Viac o produkte


2090

Miniskleník Super Plantarium - botanický set


Pozorujte súčasne vývoj koreňovej sústavy aj nadzemnej časti rastín. Priehľadný netoxický gel špeciálne vyvinutý na výživu rastlín zabezpečí dostatok živín aj vlhkosti pre vyklíčenie semien a ich ďalši rast. Keď rastliny dorastú do výšky miniskleníka, môžete ich presadiť do kvetináča. Balenie obsahuje miniskleník (rozmery 17,5 x 3,5 x 13 cm), ingrediencie na výrobu netoxického gelu a semená petržlenu, rukoly a tymiánu. Sada je vhodná pre deti od 5 rokov, pre školské a študijné účely.


Viac o produkte


2800

Svadobné motýle - vypúštanie 50 motýľov na svadbe / oslave


Oslava na ktorú nikto nezabudne! 50 motýľov dodáme kuriérom 2-3 dni pred svadbou / oslavou. Posielame v období apríl - september. Objednávka musí byť uskutočnená a uhradená 40 dní pred dňom vypúšťania. Dodanie v reprezentatívnej krabici s otvormi. Rozmery cca:  17 x 38 x 17cm


Viac o produkte


25990

Svadobné motýle - vypúštanie 100 motýľov na svadbe / oslave


Oslava, na ktorú nikto nezabudne! Vypustenie 100 motýľov. 100 motýľov v reprezentatívnej sieťke/krabici (pozri obrázok) dodáme kuriérom 2-3 dni pred svadbou / oslavou. Posielame v období apríl - september. Objednávka musí byť uskutočnená a uhradená 40 dní pred dňom vypúšťania. Dodanie v reprezentatívnej krabici s otvormi. Rozmery cca: 17 x 38 x 17cm.


Viac o produkte


33990

© 2016 Grapa Media s.r.o. | Obchodné podmienky | Časté otázky | História