Tajomstvá prírody           Obchod           Svet motýľov           Svet rastlín           Svadobné motýle           Kontakt           Objednanie húseníc / vajíčok  
0,00 €

História

echo "

Spoločnosť Insect Lore založil v USA entomológ Carlos White. Na začiatku bola myšlienka vytvoriť sadu, pomocou ktorej budú môcť deti zblízka pozorovať život motýľa. Ako sa neskôr ukázalo, tento nápad nebolo jednoduché realizovať. Základom úspechu bolo vyrobenie potravy pre motýliu húsenicu, tak aby sa z nej po zakuklení vyliahol zdravý motýľ.

Tak sa po rokoch experimentov v roku 1969 zrodila Motýlia záhrada. Dnes môžete pozorovať život motýľa – Babôčky bodliakovej na vlastné oči aj vy. Motýlia záhrada obsahuje okrem uzatvárateľnej sieťky na motýle aj certifikát, pomocou ktorého si objednáte dodanie živých húseníc. Húsenice sú odoslané na vašu adresu v priehľadnom kelímku s potravou priamo z motýlej farmy. Húsenice sa v kelímku behom niekoľkých dní zakuklia. Vtedy ich prenesiete do Motýlej zahrady a sieťku zatvoríte. Po ďalších pár dňoch sa z kukiel vyliahnu prekrásne motýle. Motýle niekoľko dní pozorujte, kŕmte a potom ich vypustite do voľnej prírody.

Od roku 2010 si môžete kúpiť Motýliu záhradu a ďalšie produkty aj na Slovensku. Oficiálnym distribútorom produktov Insectlore v SR je Grapa Media s.r.o.

"; ?>
© 2016 Grapa Media s.r.o. | Obchodné podmienky | Časté otázky | História